IMEILens
Ücretsiz araç

Huawei IMEI üretici

Gerçek Huawei TAC'larıyla başlayan, Luhn'a uygun test IMEI'leri üretin; uygulamanız onları Huawei olarak tanısın. Belirli bir model seçin ya da rastgele seçelim.

Ücretsiz~10 sn'de sonuç

Üretilen numaralar yalnızca yazılım testleri içindir. Gerçek bir cihazda sahte IMEI kullanmak Türkiye dahil birçok ülkede suçtur.

Huawei modelleri ve TAC'ları

Veritabanımızdaki güncel Huawei modelleri ve TAC'larından biri. O model için IMEI üretmek üzere bir satıra tıklayın.

ModelTACKullan
Enjoy 90 Plus86070108
Pura 9086208108
Pura 90 Pro86022408
Mate 8086021808
Mate 80 Pro86239408
Mate 80 Pro Max86218208
MIA-AL0086185907
MRT-AL0086592107
MRT-AL1086324407
TLR-AL0086083207
LEM-AL5086540107
P Smart 202186010605
P Smart 2021-Y7A86751205
Y7A-P Smart 202186124405
P Smart 202086687004
9X86001905
Enjoy 10 Plus86039405
P Smart 201986014804
P Smart+ 201986651104
P20 Lite (2019)-NOVA 5I86114604
P30 Lite86022104
Y5 (2019)86007004
Y6 201986002604
Y6 Prime 201986033604
Y6 Prime 2019-201986882304
Y6 Pro 201986009704
Y7 Prime 201986002704
Y7 Pro 201986047504
Y9 (2019)86010504
Y9 201986022704
Y9S Prime 201986023904
Y9S-Y9 Prime 201986873104
P20 Pro86015204
Y3 (2018)86835403
Y5 (2018)86016804
Y5 Prime (2018)86711204
Y5 Prime 201886267004
Y6 201886726503
Y6 Prime 201886217804
Y7 Prime 201886107604
GR5 201786249403
Nova Young 4G-Y6 (2017)86266503
P8 Lite 201786255003
P9 Lite 201786316503
Y3 (2017)86255303
Y5 (2017)86265003
Y5 Pro 201786543403
Y6 201786266403
Y6 Pro 201786554903
HONOR 886059603
10 Lite86093904
10I86096904
180086192203
2086004404
20 Pro86069704
203HW86979101
20I86314804
20S86028104
3 Pro86040704
30 5G86170705
Huawei Modelleri ve TAC Kodları

Neden gerçek Huawei TAC'ları?

Cihazı IMEI'den tanıyan uygulamalar (cihaz parmak izi, sigorta, takas, MDM) ilk 8 haneye bakar. Gerçek bir Huawei TAC'ı ile test verisi gerçek bir Huawei gibi davranır; rastgele seri numarası ise gerçek bir telefonla çakışmayı önler.

Yalnızca test için

Bu numaralar yazılım testi ve QA içindir. Üretilen bir IMEI'yi gerçek bir Huawei cihazına yazmak Türkiye dahil birçok ülkede suçtur.

Bir IMEI'nin yapısı

Her IMEI aynı 15 haneli yapıya sahiptir. Her bölüm farklı bir şey söyler.

350020981234564
TAC#1–8

Type Allocation Code. Üreticiyi ve tam modeli belirtir. İlk iki hane raporlama kuruluşudur.

Seri#9–14

Üreticinin bu cihaza verdiği benzersiz numara.

Kontrol hanesi#15

Diğer 14 haneden Luhn formülüyle hesaplanır. Yazım hatalarını yakalar.

Sık sorulan sorular

Üretilen Huawei IMEI'si gerçek bir telefon mu?

Hayır. TAC gerçektir, bu yüzden model tanınır; ancak seri numarası rastgeledir ve hiçbir cihaza ait değildir.

IMEI doğrulamadan geçer mi?

Evet. Her numaranın doğru bir Luhn kontrol hanesi ve gerçek bir Huawei TAC'ı vardır.

Belirli bir Huawei modeli için IMEI üretebilir miyim?

Evet. Modeli listeden seçin veya tablodan tıklayın.

Diğer ücretsiz araçlar

IMEI sorgula