IMEILens
Ücretsiz araç

HONOR IMEI üretici

Gerçek HONOR TAC'larıyla başlayan, Luhn'a uygun test IMEI'leri üretin; uygulamanız onları HONOR olarak tanısın. Belirli bir model seçin ya da rastgele seçelim.

Ücretsiz~10 sn'de sonuç

Üretilen numaralar yalnızca yazılım testleri içindir. Gerçek bir cihazda sahte IMEI kullanmak Türkiye dahil birçok ülkede suçtur.

HONOR modelleri ve TAC'ları

Veritabanımızdaki güncel HONOR modelleri ve TAC'larından biri. O model için IMEI üretmek üzere bir satıra tıklayın.

ModelTACKullan
60086047208
600 Pro 5G86154508
600 Super Edition86073908
X80 Pro Max86024208
X80I86057808
ABR-AN0086001408
ABR-NX186046107
ABR-NX386658007
BKQ-AN0086380807
BKQ-AN1086033408
BKQ-AN2086259108
BKQ-AN8086484107
BKQ-AN9086569208
DNN-AN0086002207
DNP-AN0086526807
MBH-AN1086065907
MBH-N4986143007
MTN-AN0086734407
NIC-AN0086011107
Play 60A86009908
X7086018108
X8C86169207
X8D86047108
X9D86120108
Magic V286099306
1086754903
10 Lite86008204
10086064007
100 Pro86132307
10C86221105
10X86081405
10X Lite86004605
2086091804
20 Lite86015804
20 Lite (youth Edition)86542305
20 LITE-10I86177004
20 Pro86415904
20086006707
200 Lite86170007
200 Pro86420207
200 Smart86119707
20S86056504
20S-NOVA 5T86839704
3086926604
30 Lite86119405
30 Pro86022904
30086039107
300 Pro86089507
300 Ultra86402007
30S86556004
30S New Edition86547305
40086007708
400 Lite86287108
400 Pro86279908
400 Smart 5G86344508
5086085705
50 Lite86079705
50 Pro86140005
50 SE86113506
500 5G86111808
HONOR Modelleri ve TAC Kodları

Neden gerçek HONOR TAC'ları?

Cihazı IMEI'den tanıyan uygulamalar (cihaz parmak izi, sigorta, takas, MDM) ilk 8 haneye bakar. Gerçek bir HONOR TAC'ı ile test verisi gerçek bir HONOR gibi davranır; rastgele seri numarası ise gerçek bir telefonla çakışmayı önler.

Yalnızca test için

Bu numaralar yazılım testi ve QA içindir. Üretilen bir IMEI'yi gerçek bir HONOR cihazına yazmak Türkiye dahil birçok ülkede suçtur.

Bir IMEI'nin yapısı

Her IMEI aynı 15 haneli yapıya sahiptir. Her bölüm farklı bir şey söyler.

350020981234564
TAC#1–8

Type Allocation Code. Üreticiyi ve tam modeli belirtir. İlk iki hane raporlama kuruluşudur.

Seri#9–14

Üreticinin bu cihaza verdiği benzersiz numara.

Kontrol hanesi#15

Diğer 14 haneden Luhn formülüyle hesaplanır. Yazım hatalarını yakalar.

Sık sorulan sorular

Üretilen HONOR IMEI'si gerçek bir telefon mu?

Hayır. TAC gerçektir, bu yüzden model tanınır; ancak seri numarası rastgeledir ve hiçbir cihaza ait değildir.

IMEI doğrulamadan geçer mi?

Evet. Her numaranın doğru bir Luhn kontrol hanesi ve gerçek bir HONOR TAC'ı vardır.

Belirli bir HONOR modeli için IMEI üretebilir miyim?

Evet. Modeli listeden seçin veya tablodan tıklayın.

Diğer ücretsiz araçlar

IMEI sorgula